AKCE

7. 12.  - mikulášská výprava
20. 12. - junácké vánoce

HALAPALA 2018

I  letos se můžete těšit na očekávaný dobrodružný závod okolo zříceniny hradu Světlova.

Skauti a skautky závodí po dvojicích.

Kompletní info na webu: https://halapala-pozlovice.webnode.cz

kompletní info zde:

SRAZ: v sobotu ve 14:30 v tělocvičně v Pozlovicích

KONEC AKCE: v neděli 4. října kolem 9:00 v tělocvičně v Pozlovicích

CO S SEBOU: nůž, baterka (nejlépe čelovka - POZOR, bez baterky nebude možné závodit.), KPZ, sportovní oděv na závod a teplý na převlečení po závodě, suché věci na spaní, vhodná obuv, přezůvky do tělocvičny, hrnek na čaj, ešus, lžička, láhev pití na závod (k dispozici bude teplý čaj), kartička zdravotní pojišťovny je samozřejmostí, propiska

Na závod si s sebou vezměte pouze lehčí batoh, do kterého si dáte pití, teplé oblečení, které si dáte po závodě, ešus, lžičku, a další potřebné věci na závod (nůž, baterka, KPZ, mobil, propiska).

UBYTOVÁNÍ: je zajištěno v tělocvičně v Pozlovicích. Je potřeba si s sebou vzít spacák a karimatku. V rámci budovy je přístupná šatna, WC a 2 sprchy. Zde si necháte věci na spaní, oblečení na převlečení atd.

OBČERSTVENÍ: Občerstvení je zajištěno na sobotu večer pro soutěžící i nesoutěžící, doporučujeme si vzít ešus, lžíci a hrníček na čaj. Nedělní snídani si každý zajišťuje sám.

HALAPALA 2017

NOČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ (11. -12. 11. 2017)

HALAPALA je noční závod dvoučlenných hlídek v okolí zříceniny hradu Starého Světlova v Pozlovicích. Hlásit se můžete průběžně na schůzkách :-). Účast povinná!

Letos budou dvě kategorie:

11 - 14 skauti a skautky

15 - 18 let R+R

© 2017 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode